Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O ESHOPU » Reklamační řád
Reklamační řád

Záruční doba
Zákazníkům poskytujeme standardní záruční lhůtu v délce 24 měsíců, pokud není přímo u zboží uvedena lhůta delší.

Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se automaticky prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná záruční doba běžet znovu od začátku okamžikem převzetí nového zboží. V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

Záruční podmínky

Během přebírání zásilky od dopravce překontrolujte prosím stav zásilky (počet balíků, poškození transportní obálky, krabice). Ve shodě s kupní smlouvou jste oprávněni odmítnout převzetí zásilky pokud je zásilka neúplná nebo poškozená. V případě že se poškozenou zásilku rozhodnete od přepravce převezít  je nezbytné rozsah poškození co nejpřesněji popsat v předávácím protokolu přepravce. Neúplnou případně poškozenou zásilku prosím neprodleně oznamte emailem na adresu obchod@sperky-rejcka.cz a sepište s dopravcem škodní protokol.

Záruka se navztahuje na závady a poškození vzniklá:

nepřiměřeným zacházením, případně pokud by došlo k poškození zboží nadměrným zatěžováním

mechanickým poškozením zboží

používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svou teplotou, prašností, vlhkostí, chemickými a mechanickými vlivy prostředí s obvyklými klimatickými podmínkami

na zboží, které bylo upraveno zákazníkem (nátěrem, ohýbáním, demontáží některých komponentů a pod.) , vznikla li vada v důsledku této úpravy


Záruční list
Pokud není součástí zboží originální záruční list od výrobce, nahrazuje jej doklad o prodeji, který je vždy součástí dodávky zboží. Tento doklad je povinný pro uplatnění reklamace.

Uplatnění reklamace
Snažíme se za všech okolností vyjít zákazníkům vstříc. V případě, že spotřebitel objeví u zakoupeného zboží v průběhu záruční doby vadu, má právo jej u nás reklamovat. Reklamované zboží prosím zašlete v četně kopie dokladu o prodeji, nebo kopie záručního listu emailem nebo na naši korespondenční adresu. O přijetí reklamace Vás budeme automaticky informovat do dvou pracovních dní od převzetí zboží do reklamačního procesu formou reklamačního protokolu zaslaného na Vaši emailovou adresu. Jako prodávající máme právo odmítnout přijetí zboží do reklamace v případech, kdy reklamované zboží a/nebo jeho součásti jsou znečištěné, nebo nesplňují základní předpoklady pro hygienicky bezpečné předání zboží k reklamačnímu řízení, ledaže se jedná o znečistění obvyklé.

Jako kupující máte právo na úhradu nutných nákladů (zejména poštovného, které jste uhradili při odeslání reklamovaného zboží), které Vám vznikly v souvislosti s uplatněním oprávněných práv z odpovědnosti za vady (doporučujeme požádat nejdéle do 30 dnů po vyřízení reklamace – zákonná lhůta tím není dotčena) a byly vynaloženy skutečně a účelně. V případě odstoupení od smlouvy z důvodu vady věci máte jako spotřebitel také právo na úhradu nákladů k tomuto odstoupení.

Adresa pro uplatnění reklamace:
René Paťorek, Voskovcova 1075/47, 152 00 Praha - Hlubočepy

Kontakt pro uplatnění reklamace:
Email: obchod@sperky-rejcka.cz
Tel: +420 777 810 700

Vyřízení reklamace
Reklamaci vyřídíme nejdéle do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě Vám vyměníme zboží za nové, nebo Vám vrátíme peníze dle Vašeho požadavku. O způsobu vyřízení reklamace budete jako zákazník informován emailem formou reklamačního protokolu.


Jsme tu pro Vás !
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Jsme připraveni Vám pomoci s výběrem šperků a realizací nákupu každý den od 18 - 22 hod.
Email : obchod@sperky-rejcka.cz Tel: +420 777 810 700