Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O ESHOPU » Ochrana osobních údajů
Ochrana osobních údajů

Bezpečnost a ochrana osobních údajů
Při zpracování osobních údajů se internetový obchod www.sperky-rejcka.cz zavazuje řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Správce osobních údajů internetového obchodu je registrován ve Veřejném registru zpracování osobních údajů pod registračním číslem: 00052704 vedeným Úřadem pro ochranu osobních údajů. Veřejný registr zpracování je k dispozici na www.uoou.cz


Prohlášení o ochraně osobních údajů.
René Paťorek jako majitel a provozovatel internetového obchodu www.sperky-rejcka.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. Zpracovávané osobní údaje v žádném případě nejsou poskytovány třetím stranám.

Jaké údaje shromažďujeme?
K realizaci obchodní transakce potřebujeme od Vás získat jméno, příjmení (v případně firmy, její název, IČ, DIČ a kontaktní osobu), dále korespondenční adresu (případně adresu fakturační a dodací, pokud se liší), telefonní a mailový kontakt. Dále pak evidujeme a archivujeme všechny u nás realizované Vaše obchodní transakce.

K čemu shromažďované údaje slouží?
V internetovém obchodě www.sperky-rejcka.cz je volně dostupná bez nutnosti zadat jakýkoliv osobní údaj většina informací. Mimo jiné například obchodní podmíky, prohlášení o ochraně osobních údajů, informace o internetovém obchodě, prezentace, návod jak nakupovat, ceny zboží, popisy produktů, recenze výrobků, firemní prezentace a mnoho dalšího. Nicméně k tomu, aby bylo možné realizovat obchodní transakce a zboží dodat na Vámi specifikované místo v rámci internetového obchodu potřebujeme s Vámi komunikovat a znát výše uvedené osobní údaje. Tyto údaje s Vaším souhlasem se zpracováním osobních údajů získáme po Vaší registraci. Registrace může být jak trvalá tak i dočasná.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?
Po přihlášení do internetového obchodu www.sperky-rejcka.cz můžete kdykoliv tyto údaje editovat, případně mazat. Výjimku tvoří fakturační údaje, které není možné z účetních důvodů dále editovat. Pokud byste se rozhodli z nějakého důvodu Vaši registraci zcela zrušit, pak berte prosím na vědomí, že tento požadavek je možné splnit pouze v případě, že jste dosud u nás nenakoupili. K úplnému vymazání Vaší registrace v tomto případě stačí odeslat email s žádostí o vymazání registrace z našeho systému na adresu obchod@sperky-rejcka.cz. Vymazání registrace provedeme neprodleně v nejkratším možném termínu. V případě že jste již u nás nakoupili, není možné z účetních důvodů možné Vaši registraci vymazat úplně. V tomto případě na základě Vaší žádoti provedeme deaktivaci Vaší registrace, nicméně z našeho systému vymazána nebude.